• משופץ
Darzys Anti קרינה בד סיבי כסף מוליך פארדיי בד חומר הגנה על ייצור בגדים או RF/EMI/EMF/LF חסימה/מגן

Darzys Anti קרינה בד סיבי כסף מוליך פארדיי בד חומר הגנה על ייצור בגדים או RF/EMI/EMF/LF חסימה/מגן

Rating 
ILS 2.67

במלאי
בחנות

זה יכול לשמש גם לעטוף שקיות עור, ארנקים ושקיות כרטיסי אשראי, או להכין תיק קטן לטלפונים ניידים, מפתחות חכמים או כל פריטים שמקבלים או מעבירים אותות אלה כדי למנוע דליפת מידע וגניבת מידע אחרת אנו נשלח כל חתיכה בגודל שתבחר. מגן באופן יעיל בחומרים אלקטרומגנטיים בתדירות גבוהה. אם יש לך שאלות או חששות בעת קבלת החבילה או השימוש בהם, אנא אל תהסס לפנות לצוות השירות שלנו לאחר המכירה. אנו מבטיחים כי הסגנון שלך זהה למוצג בתמונה. לפני שעזב את המפעל, כל המוצרים נבדקים בקפדנות. בד המגן של EMI יקל על כל טווחי מקור ה- EMF והקרינה הרגילים, וביצועי המגן נעים בין 10 מגה הרץ ל -5 ג'יגה הרץ. ☞ [חומר סיבי כסף] : בד פוליאסטר מצופה מכסף ואקום. חומר זה קל מאוד לחתוך ולתפור. זהו חומר אלסטי מוליך מאוד ורך מאוד. זה יכול לשמש גם לעטוף שקיות עור, ארנקים ושקיות כרטיסי אשראי, או להכין תיק קטן לטלפונים ניידים, מפתחות חכמים או כל פריטים שמקבלים או מעבירים אותות אלה כדי למנוע דליפת מידע וגניבת מידע. ניתן לנקות אותו במים קרים או חמים עם חומר ניטרגנט ניטרלי. ☞ [תרחישים רלוונטיים] : משמש לייצור חליפות להגנת קרינה, בגדי עבודה, בגדים מזדמנים, פיג'מה, תחתונים, טקסטיל ביתי וכפפות מסך מגע. האפקט נגד החיסכון הוא מצוין, ואפקט ההגנה כמעט מושלם. אפקט קרינת מגן 2. מפרט : שם מוצר : בד אנטי-קרינה, תפקוד בד סיבי כסף : אנטי-קרינה, אנטי-סטטיקוזיה ותוכן : רוחב מצופה מכסף בפוליאסטר : 150 ס"מ (59. ☞ [תרחישים רלוונטיים] : משמש לייצור חליפות להגנת קרינה, בגדי עבודה, בגדים מזדמנים, פיג'מה, תחתונים, טקסטיל ביתי וכפפות מסך מגע. ☞ [מוליכות גבוהה] : עמידות בפני פני השטח : מתחת ל -003 אוהם, ההנחתה הממוצעת מ- 30 מגה הרץ ל- 18 GHz היא 85 d B. ☞ [אורך מותאם אישית] : רוחב המוצר הוא 150 ס"מ (59. ☞ [חומר סיבי כסף] : בד פוליאסטר מצופה מכסף ואקום. אם אתה זקוק לאורך מדויק או רציף יותר, אנא צור איתנו קשר. ☞ [מיגון] : זה יכול להגן על RF / EMI / EMF / LF מפני כבלים, תיבות מתגים ומקורות קרינה אחרים, כמו גם גלים אלקטרומגנטיים שונים, כמו Bluetooth, מזגנים, מטרים חכמים, מגדלי אות, טלפונים ניידים, נתבים, מיקרוגל ושדות חשמליים תדרים.

מאפיינים עיקריים

Product name:
anti-radiation fabric, silver fiber fabric
Function:
anti-radiation, anti-static
Composition and content:
polyester cloth silver-plated
Width:
150 cm (59.05in)
package:
1X anti-radiation fabric:
prompt:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that your style is the same as shown in the picture.:
Before leaving the factory, all products are strictly tested. If you have any questions or concerns when receiving or using the package, please feel free to contact our after-sales service team. We have professional staff to provide you with satisfactory service. :

גם אתה עשוי לאהוב