• משופץ
בקבוק מים ספורט מצויר מצויר מצויין בקבוק מים ספורט עם מכסה קש מבודד בקבוק מים נירוסטה בקבוק מים לטיולים בבית הספר לחדר כושר חיצוני, 32 גרם.

בקבוק מים ספורט מצויר מצויר מצויין בקבוק מים ספורט עם מכסה קש מבודד בקבוק מים נירוסטה בקבוק מים לטיולים בבית הספר לחדר כושר חיצוני, 32 גרם.

Rating 
ILS 69.30

במלאי
בחנות

גודל : 10 אם אינך מרוצה מהמוצר שלנו, צור איתנו קשר ונוכל להציע החזר כספי מלא. אם אינך מרוצה מהמוצר שלנו, צור איתנו קשר ונוכל להציע החזר מלא.【? גודל מושלם】 - 13. כדי למנוע דליפה, אנא הדק את המכסה בכיוון בכיוון השעון כאשר גוף הגביע מוטה. תחת הטמפרטורה הרגילה, הכוס המבודדת נבדקה כדי להבטיח את תואר הוואקום הגבוה שלו כדי לשמור על המשקאות שלך חם למשך 6 שעות וקור למשך 18 שעות כדי להבטיח שכל הנגיסה שלך רעננה ומרעננת. ו 【? בקבוק מים בידוד ואקום】 - בקבוק מי הספורט עשוי מפלדת נירוסטה בדרגה 304 באיכות גבוהה. צריך להשתמש בהנחיות למבוגרים או לאחר שאמרו להם להשתמש. אל תוסיף קרח יבש, משקאות מוגזים או נוזלים אחרים העלולים לייצר לחץ גבוה. 100% כסף בחזרה מבטיחים שאנו מקדישים לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר ולהביא את חווית הקנייה הטובה ביותר לכל הלקוח שלנו. קשית פלדה מסופקת ללגום המשקאות שלך כלאחר יד. 【? רב תכליתי】 - העיצוב של בקבוק המים שלנו הופך אותו למושלם לקחת לכל מקום, בין אם למשרד, בבית הספר, לחדר הכושר, לשיעור יוגה, או בזמן שאתה יוצא לפעילויות חיצוניות כמו רכיבה על אופניים, ריצה, טיולים, תרמילאים או תרמילאים או קמפינג. הוא נוצר בהשראת מיליוני שותי הקפה שנהנים ללגום מהמשקאות שלהם במהירות. מכסה קש אטום לייל】 - בקבוק המים הזה עם מכסה קש שנבנה לשתייה קלה בדרכים, המכסה הוא הוכחת דליפה כאשר הזרבוב אתה הולך. הרחק תמיד את הכוס מהילדים כאשר הוא מלא בנוזלים חמים. 【? 100% שביעות רצון לקוחות מובטחת】 - אנו מקדישים לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר ולהביא את חווית הקנייה הטובה ביותר לכל הלקוח שלנו. מכסה מחוון חדש פשוט לשימוש. הוסף מים רותחים לספל ואל תשתמש בקש בעת השתייה כדי למנוע כוויות. 1 x 20oz/ 32oz כוס, מכסה הוכחת דליפה 1 x, 2 x קש נירוסטה ומברשת ניקוי קש. האזור שלפוחית ​​יחזור למצבו המקורי. אל תמלא יתר על המידה את הספל במים רותחים כדי למנוע צף גדות ונשרף.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב